Понеділок, 19.04.2021, 09:55
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаємо Вас Гість | RSS

Офіційний сайт Караван-Солодківської ЗОШ I - III ступенів Марківської районної державної адміністрації Луганської області
Меню сайту
Освітні ресурси
Погода в Караван-Солодкому
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Характеристика діяльності вчителя(зразки)

 

Характеристика діяльності учителя  світової літератури

                                                   Васеленко Віти Анатоліївни                            

Васеленко Віта Анатоліївна має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель російської мови та літератури та працює за отриманим фахом у Караван-Солодківській гімназії  з 1984 р.

Васеленко В.А. має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії навчального закладу від 4 квітня 2006 р. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 9 години на тиждень та виконує обов’язки заступника директора з навчально-виховної роботи гімназії.

У 2008 р. Васеленко В.А підвищила кваліфікацію в Ін­ституті післядипломної педагогічної освіти при Луганському національному педагогічному  університеті.

За час роботи у навчальному закладі  Віта Анатоліївна зарекомендувала себе як від­повідальний, досвідчений педагог та умілий організатор.

        Васеленко Віта Анатоліївна,   педагог з глибоким і цікавим внутрішнім світом, стійкою системою принципів і власним світосприйняттям. В системі роботи багато уваги приділяє індивідуальному    підходу у процесі навчання і виховання школярів. Особливого значення надає практиці інтегрованого навчання та введення в навчальний процес інформаційно-комунікаційних технологій.    Вона добре володіє методикою сучасного уроку, в своїй роботі використовує елементи передового педагогічного досвіду своїх колег по школі та кращих вчителів району . Працює над проблемою  «Інтеграція – основа освітньої системи».

  За відгуками районного методобיєднання вчителів  російської мови та світової літератури, уроки Віти Анатоліївни завжди цікаві, результативні ,відрізняються  рівнем організації, дисципліни і творчості. Робота вчителя відзначається  всебічним врахуванням психічних, фізіологічних, інтелектуальних  особливостей  учнів. Вчитель постійно працює над удосконаленням своєї  педагогічної майстерності, шукає методи поєднання традиційних і нетрадиційних форм роботи, застосовує на своїх уроках елементи інтерактивних технологій, ігрового методу навчання. Вона проводить уроки з ура­хуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Під час їх проведення вміло застосовує інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного на­вчання, значно підвищувати ефективність уроків та поліпшувати якість знань учнів.

За міжатестаційний період Віта Анатоліївна  стала дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків», приймала участь у конкурсі Трибуна вчительської майстерності»: розробки її уроків із світової літератури  були надруковані в газеті «Все для вчителя».

      Віта Анатоліївна в своїй роботі застосовує педагогіку успіху. У 2006 році її вихованка стала призером районного етапу Днів науки в номінації «Світова література». Вчитель працює з твердим переконанням,  що сподівання успіху живе в кожній дитині. Творцем успіху повинні виступати і школярі , і вчителі , і батьки. Педагог налаштовує учня на успіх , чим більше праці, тим більше успіху, тим більше захоплення , бажання працювати ще краще. 

   Васеленко Віта Анатоліївна, як завуч, показала себе кваліфікованим спеціалістом, здібним організатором, вимогливим керівником,  є провідним організатором виховних впливів на учнів з боку  гімназії, позашкільних заходів, громадських організацій. Вчитель користується повагою серед колег , учнів та громадськості.

Васеленко В.А  відповідає займаній посаді та може бути атестована на кваліфі­каційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Директор

 Караван-Солоківської гімназії :                                                              Т.В.Передерій

                                                                        (підпис)                   (ініціали, прізвище)

З характеристикою ознайомлена:

___________                В.А.Васеленко                                                  березня 2011 рокуХарактеристика діяльності учителя історії

Караван-Солодківської гімназії

Хрипченка Івана Івановича

  Хрипченко Іван Іванович має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель історії та працює за отриманим фахом у Караван-Солодківській гімназії з 1989 р.

    Хрипченко Іван Іванович має кваліфікаційну категорію «спеціаліст першої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії навчального закладу від 4 квітня 2006 р. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 20 години на тиждень.

У 2011 р.  Хрипченко Іван Іванович підвищує кваліфікацію у  Луганському обласному ін­ституті післядипломної педагогічної освіти.  

За час роботи    Хрипченко Іван Іванович зарекомендував себе як від­повідальний, досвідчений педагог та умілий організатор. Він проводить уроки з ура­хуванням вікових та психологічних особливостей учнів, відповідно до сучасних вимог організації освітнього процесу. Під час їх проведення вміло застосовує інформаційно-комунікаційні технології, що дає змогу активно впроваджувати методи інтенсивного на­вчання, значно підвищувати ефективність уроків та поліпшувати якість знань учнів.

  Хрипченко Іван Іванович – творчий вчитель, фахівець  високого  науково-методичного рівня, який забезпечує високі результати у навчанні учнів. Вже кілька років вчитель працює над проблемою «Використання інформаційних технологій у навчальному процесі». Іван Іванович залучений до дослідно-експериментальної роботи у процесі впровадження інтегрованого курсу «Художня культура» ( Розробка уроку ввійшла до збірки «Художня культура. Уроки та позакласні заходи» 2010рік.)

За міжатестаційний період  Іван Іванович став дипломантом Всеукраїнського конкурсу «Панорама творчих уроків», приймав участь у конкурсі Трибуна вчительської майстерності»: розробка його уроку з історії була надрукована в газеті «Все для вчителя».

Іван Іванович бере активну участь у роботі шкільного методичного та районного  об'єднан­ь вчителів історії, передає свій педагогічний досвід молодим вчителям, висту­пає з доповідями, проводить відкриті уроки, колеги поважають його за високий професійний рівень, відповідальність. У відгуку методоб'єднан­я вчителів суспільствознавчих дисциплін району також відзначено роботу в позаурочний час, в тому числі і краєзнавчу: Іван Іванович  організовує екскурсії і походи , проводить дослідження історичних та архітектурних пам’яток краю.

Значну увагу приділяє роботі з обдарованими учнями, веде факультативні за­няття, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах. Разом з учнями було розроблено електронну версію словника історичних термінів і понять, у 2007 році його вихованець став призером районного етапу Днів науки в номінації «Історія». Зусиллями Івана Івановича створено шкільний інтернетсайт,  де розміщуються наробки вчителів гімназії, презентація навчального закладу.

Необхідно відзначити наполегливу роботу  Хрипченка Івана Івановича щодо технічного оснащення класу інформатики , його естетичного оформлення, поповнення на­вчальними посібниками та технічними засобами навчання.

  Хрипченко Іван Іванович користується заслуженим авторитетом серед колег,  дітей, односельців,  він відвертий, справедливий є провідним організатором виховних впливів на учнів з боку гімназії, у постійному пошуку по вдосконаленню професійної майстерності.

 Хрипченко Іван Іванович відповідає займаній посаді та може бути атестований на кваліфі­каційну категорію «спеціаліст вищої категорії».

Директор

Караван-Солоківської гімназії :                                                Т.В.Передерій     

  (підпис)                 (ініціали, прізвище)

 

З характеристикою ознайомлений:

                                   І.І. Хрипченко

  (підпис)                       (ініціали, прізвище)                                    березня 2011 року


Характеристика діяльності учителя історії

Караван-Солодківської гімназії

Мови Івана Яковлевича

 

Мова Іван Яковлевич має повну вищу педагогічну освіту за спеціальністю вчитель історії та правознавства працює за отриманим фахом у Караван-Солодківській гімназії з 1992 р.

Мова Іван Яковлевич має кваліфікаційну категорію «спеціаліст другої категорії», присвоєну рішенням атестаційної комісії навчального закладу від 4 квітня 2006 р. У поточному навчальному році має педагогічне навантаження 18,5 години на тиждень.

У 2010 році  Мова Іван Яковлевич підвищив кваліфікацію у  Луганському обласному ін­ституті післядипломної педагогічної освіти на заочних курсах .

   Мова  І.Я. – вчитель історії, має достатню науково – теоретичну підготовку, працює над підвищенням свого професійного рівня, постійно слідкує за публікаціями преси.  Володіє методикою викладання історії. Духовний досвід поколінь Іван Якович передає учням через розвиток економічного мислення,  яке має на меті створення умов для формування критичного мислення та адекватного оцінювання суспільних та економічних явищ  та процесів; на уроках спирається  на цікаві історичні явища, вчить працювати з літературою, що зумовлює розширенню кругозору учнів і підвищення їхньої загальної культури. В плані самоосвіти працює над проблемою: «Розширення розумового кругозору учнів і підвищення їхньої загальної культури»

     Іван Якович добросовісно відноситься до виконання своїх посадових обов’язків, доброзичливий, уважний, користується повагою серед  колег.

 У відношенні з учнями справедливий, користується повагою серед односельців.

Мова  Іван Якович уміє швидко прийняти правильне рішення у складних педаго­гічних ситуаціях. Уміє переконувати та відстоювати свою думку. Намагається зав­жди бути поінформованим про новації у методиці викладання предмета. Під час проведення уроків використовує різні прийоми і форми навчальної діяльності.  

      Іван Якович бере активну участь у роботі шкільного та районного методичних об'єднан­ь вчителів суспільствознавчих дисциплін, передає свій педагогічний досвід молодим вчителям, висту­пає з доповідями, проводить відкриті уроки. За відгуками районного методоб'єднання вчителів Іван Якович має достатній рівень підготовки , добре знає свій предмет, відкритий, доброзичливий, відповідальний.

Мова  Іван Якович приділяє увагу  роботі з обдарованими учнями, веде факультативні за­няття, готує учнів до участі в учнівських олімпіадах. Підготовлені ним учні   були переможцями та призерами  районних олімпіад з історії та правознавства.

 

Мова  Іван Якович відповідає займаній посаді та може бути атестована на кваліфі­каційну категорію «спеціаліст першої категорії».

Директор

Караван-Солоківської гімназії :                                              Т.В.Передерій

                                                                


Змінити мову сайту
Форма входу
Пошук
Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Останні новини
Хмарка тегів