Понеділок, 19.04.2021, 09:24
Ви увійшли як Гість | Група "Гості"Вітаємо Вас Гість | RSS

Офіційний сайт Караван-Солодківської ЗОШ I - III ступенів Марківської районної державної адміністрації Луганської області
Меню сайту
Освітні ресурси
Погода в Караван-Солодкому
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Виховна робота

Виховна робота в школі

 Наша школа покликана стати тим місцем для особистості учня і вчителя, де буде духовно збагачуватись кожен учасник навчально- виховного процесу, де буде формуватись громадянська зрілість і особиста відповідальність за свій вклад у національно-культурне відродження України у розбудову держави .
  На сучасному етапі розвитку суспільства педагогічний колектив гімназіїи , розуміючи потребу докорінного переосмислення виховної системи, насамперед виходить з таких позицій :
  • Визнання того, що школа-навчальний заклад, покликаний відповідати  потребам і умовам сучасного стану соціального розвитку України та  забезпечувати освітні потреби дітей с. Караван-Солодкий, с. Городище, с. Крейдяне в першу чергу.
•Школа має бути конкурентноздатною й престижною, а це можливо лише в режимі неперервного розвитку і творчого пошуку прогресивних технологій, методик зростання професіоналізму на педагогічному та управлінському рівні.

  Вирішуючи ці завдання школа має забезпечувати різні види діяльності в широкому спектрі позакласної сфери - профільній, спортивній, художньо-естетичній роботі, максимально сприяючи розвитку і самовизначенню особистості дитини.
Вирішення поставлених завдань можливе лише в атмосфері доброзичливості, довіри, співробітництва, відповідальності на всіх рівнях шкільного педагогічного простору .


Змінити мову сайту
Форма входу
Пошук
Сьогодні
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Останні новини
Хмарка тегів